Menu
Your Cart

Hakkımızda

Dahusoft, müşterilerine en iyi e-ticaret entegrasyon çözümlerini sunmak için kurulmuş bir yazılım şirketidir.

Dahusoft, müşterilerinin e-ticaret işlemlerini kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek için geliştirdiği entegrasyon çözümleri ile tanınır. Dahusoft ekibi, e-ticaret sektöründeki en son teknolojik trendlere ve müşteri ihtiyaçlarına göre çözümlerini sürekli olarak geliştirir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışan Dahusoft, müşterilerinin e-ticaret dünyasındaki yerinin sağlamlaşmasına yardımcı olur.


25 yıllık ERP danışmanlığı sürecimizde, E-Ticaret sektöründeki yaşanan sıkıntıları birebir müşterilerimizde yaşadığımızdan, bu kanalda tam bir çözümün olmadığını gayet iyi biliyorduk. Çözüm yaratmak amacıyla bekledik, izledik, araştırdık ve sorunlara nokta atışı çözümler tasarladık. Sektörün yaralarını çok iyi tespit ettik. Bu birikimleri DAHUSOFT altında harmanladık.

Artık E-Ticaret sektöründeki tam entegre ve modül kısıtlaması olmaksızın, tüm yetenekleri ile kullanabileceğiniz DAHUSOFT E-Ticaret entegre platformumuzu hayata geçirdik.

Şu an için 15 kişilik ekibimizle E-Ticaret sektöründe, özellikle 3.parti yazılımlar ile tam entegre çalışabilecek, gelişen ve değişmekte olan E-Ticaret kurallarına çok kısa bir zamanda adapte olabilecek DAHUSOFT portalinın geliştirilmesi üzerine faaliyet göstermekteyiz.

Bu bağlamda, genç ve dinamik, teknolojiyi gün be gün takip eden, bu teknolojik gelişmeleri DAHUSOFT Portal'a entegre eden yenilikçi, genç bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz ve bu enerjiyi DAHUSOFT Portal'a aktarıyoruz.