Menu
Your Cart

Depo Yönetimi


Pazaryerlerinden gelen siparişler ürün toplama personelinin ekranına iş emri olarak, istenirse otomatik istenirse manuel kontrol ile aktarılır.
Ürün toplama personeli kendisine verilen iş emrindeki siparişlere bakmaksızın toplam ürün miktarının barkodunu okutarak iş emrindeki ürünlerin toplanma işlemini gerçekleştirir,toplanan ürünleri paketleme departmanına iletir.
Böylece sipariş veya fatura ile uğraşmadan hızlı bir şekilde birden fazla ürünü toplayabilir.

Alınan siparişlerinizin müşteri ayrımı olmadan ürün bazlı listelenerek depo personeli tarafından tedarik edilmesini sağlayarak, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlarsınız.

Örnek Senaryoya Göre;
A ürününden toplamda 5 ayrı sipariş var ise, geleneksel e ticaret yazılımlarının depo yönetiminde müşteri siparişi, isim veya fatura çıktısı bazında depo personeline verilip a ürünü için personel 5 kere aynı ürüne gitmesi gerekir. A ürününden 5 farklı kişi siparişi oluşturğunda aynı ürüne 5 defa gidilmesi yerine dahusoft depo yönetimi ile tek seferde 5 ürünün paketleme alanına tek seferde getirilmesi sağlanır böylelikle 5 kişinin siparişinin aynı anda temin edilmesi sağlanır. Depo personelinin daha hızlı ve verimli çalışması sağlanmış olur.